|

Neeva Aia õpitoad

Peale pikka pausi on meil suur rõõm teatada, et jätkame aiandis õpitubade korraldamisega. 2023. aasta esimesel koolituse “Mida teha, et aed oleks jätkusuutlik meie muutuvas keskkonnas!?” juhendajaks on Eneli Käger.

Millistele küsimustele otsime koolitusel vastuseid?
– mida teha, et aed oleks jätkusuutlik meie muutuvas keskkonnas,
– kuidas koduaia taimi kaitsta kahjurite eest,
– rahvameditsiin taimedele ja inimestele (mida võiks aias kasvatada palaviku ja köha leevendamiseks ning kuidas loodsulike vahenditega teostada taimekaitset)

Koolitaja: Eneli Käger, agronoom-maastikukujundaja.
Enelit on alati huvitanud see, miks mingi taim hästi ei kasva. Milles on viga ja kuidas seda parandada.

Ta on osalenud korduvalt aiandusaadetes spetsialistina ja koolitanud tuhandeid rohenäppe.
Viimased 17 aastat on Eneli tegelenud põhjalikumalt väetiste ja taimekaitsega ning täna on ta põhikohaga Tallinna Ehituskooli maastikuehituse õpetaja.
Ta on üle 20 aasta kirjutanud aiateemalisi artikleid ning tema sulest on ilmunud mitmeid raamatuid. Näiteks raamat “Siin ja sealpool aknaluda”, aiavihikud “Muld”, “Taimekaitse”, “Toataimed” jne jne.

Koolituse osalustasu 20€ sisaldab kohvipausi. Kohtade arv piiratud.

Eelregistreerimine soovituslik info@neevaaed.ee

Similar Posts